Nehoda

Řidička zázračně 'zaparkovala' nad vodou. Zůstala viset ve vzduchu!

Řidička zázračně 'zaparkovala' nad vodou. Zůstala viset ve vzduchu!
Zdroj: YouTube / Radio Zadar

Štěstí v neštěstí měla řidička, která ve čtvrtek dopoledne nezvládla své auto na pobřežní silnici v chorvatském Zadaru. Dostal smyk a mířila přímo do moře. O kuriózní nehodě informoval zpravodajský portál 057info.hr.

Za nehodu mohla nejspíš kombinace vysoké vlhkosti a dopoledních nízkých teplot na chorvatském pobřeží. Na kluzké vozovce přímo na nábřeží v Zadaru dostal malý Nissan Micra smyk. Vypadalo to, že skončí ve slané chladné vodě.

Řidička (41) ale měla neuvěřitelné štěstí, její autíčko se zachytilo předním nárazníkem na břehu a jedním zadním kolem na dřevěném molu. Zůstalo viset nad vodou.

Vyděšená žena zůstala ve voze, zatímco se na místo sjížděly záchranné složky. Hasiči vyslali do akce několik jednotek, nasadili člun i vůz s výsuvnou plošinou.

Pomocí popruhů pak auto zajistili a řidičku vytáhli ven.

Bez větších následků nakonec vyvázla i malá Micra. Přivolaná odtahovka pomohla hasičům zajištěný vůz dostat zpět na vozovku.

Související obsah

Na nábřeží v Zadaru se už dříve stalo několik podobných nehod a pár aut už skutečně skončilo v moři. Řidič tak tlačí na úřady, aby mezi vodou a silnicí zajistily bezpečnější bariéru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události