Zahraničí

Otřesný případ! Chlapec (14) řídil BMW, způsobil vážnou nehodu

Otřesný případ! Chlapec (14) řídil BMW, způsobil vážnou nehodu
Zdroj: Policie SR

Slovenští policisté vyšetřují otřesnou nehodu, kterou způsobil teprve 14letý chlapec. Ve čtvrtek se rozhodl usednout za volant BMW, na silnici u Košic se ale srazil s autem 73letého důchodce, který utrpěl těžké zranění.

Nepochopitelného chování se na Slovensku dopustil teprve 14letý chlapec, který minulý týden ve čtvrtek vyrazil ven za volantem BMW.  Na silnici u Košic na cestě směrem na obec Sady nad Torysou se srazil se škodovkou, kterou řídil 73letý muž.

Senior při nehodě utrpěl těžké zranění a skončil v nemocnici. Záchranáři museli ošetřit i jeho manželku, která cestovala s ním. Nezodpovědný mladík měl přitom z nehody vyváznout bez zranění.

Podle slovenského zpravodajského webu Korzár SME měl chlapec policistům říct, že se šel projet, protože má chřipkové prázdniny. Policie uvedla, že se chtěl chlapec s autem otočit.

Související obsah

"Sjel z cesty a při vracení zpět nedal přednost vozidlu Škoda Felicia. Řidič už nedokázal srážce zabránit a narazil do levé části BMW," popsala okolnosti nehody mluvčí policie Jana Mésarová.

Na autech byla vyčíslená předběžná škoda ve výši 800 eur (necelých 20 tisíc korun). Případem se policisté nadále zabývají.

Kateřina Sejková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události