Domácí

Kopání si trénoval na autech. Pomozte policii najít vandala

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal hned na třinácti vozidlech zaparkovaných v ulici náměstí 14. října v Praze.

Policisté hledají muže, který poškodil třináct zaparkovaných vozidel v Praze 5. Poznáte ho na videu, které zachytilo jeho útok na zaparkovaná vozidla?

"Na kamerovém záznamu je vidět muže, jak několika vozidlům ukopal či utrhl zpětná zrcátka. Jiným naopak opakovanými kopy poškodil části karoserie. Tímto způsobem poškodil celkem třináct zaparkovaných vozidel," popsal událost, ke které došlo v sobotu 14. prosince minulého roku, Jan Rybanský, tiskový mluvčí pražské policie.

Související obsah

Policistům z místního oddělení Smíchov, v jejichž obvodu se případ stal, se do dnešních dnů bohužel totožnost podezřelého odhalit nepodařilo. Doufají, že pomoci by mohla veřejnost, možná muže na videu poznáte právě vy. Pokud máte informace, které by vedly k odhalení jeho totožnosti, kontaktujte linku 158. Za poškození cizí věci pachateli hrozí až roční trest odnětí svobody.

Zajištěný záznam není bohužel moc kvalitní, nicméně blízcí známí či kolegové by zachyceného muže mohli poznat. Policisté prošetřováním případu zjistili, že nedaleko místa události se nachází několik restaurací, kde se v tu dobu konaly firemní vánoční večírky, a podezřelý mohl být hostem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události