Domácí

Parkoval na místě pro invalidy, strážníkům pak zapíral falešný průkaz! VIDEO

Někdo bezohledně zneužil parkovací místo pro invalidy, za okno si pak podle pražských strážníků dal jasný falzifikát průkazu. Muž, který následně přišel k autu, tvrdil, že jde vůz jen vyzvednout. Když příchozího strážníci vyzvali, aby předložil zmíněný průkaz, bleskově ho schoval a odmítl jim ho vydat.

Pražští strážníci se ve středu setkali s poměrně neobvyklým případem, kdy někdo v Jilské ulici zneužil parkovací místo pro invalidy a dokonce použil i falešný průkaz. Že jde o falzifikát, šlo poznat na první pohled.

"Na průkazu místo vodoznaku se znakem lipového lístku byl vodoznak jiného tvaru. Dále bylo patrné, že okraje laminovací fólie neměly předepsaný oblý tvar. Strážník situaci zadokumentoval a přivolal na místo odtahovou službu," popsali pražští strážníci.

Ještě před příjezdem odtahové služby k autu přišel muž, který strážníkům tvrdil, že on auto neparkoval a jde ho pouze vyzvednout. Když ho městská policie vyzvala k tomu, aby falešný průkaz předložil, bleskově ho sebral z palubní desky a schoval.

Související obsah

Strážníci ho hned několikrát vyzvali, aby jim průkaz předložil, muž ale jen odpověděl: "Nemám co předložit." Dále tvrdil, že neví, koho průkaz je. Nakonec byl předveden na služebnu Policie ČR.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události