Domácí

Hasiči jeli k nehodě, uličkou se proti nim řítil bezohledný řidič! VIDEO

Vysokou míru sebestřednosti předvedl řidič, který ve středu v Praze projížděl záchranářskou uličkou v protisměru. Způsobil tím navíc problém, když se tam střetl s hasiči, kteří místem potřebovali projet k nehodě tří kamionů.

Tři kamiony se srazily ve středu kolem desáté dopoledne na Jižní spojce u Záběhlic. Na místo vyrazili hasiči, kteří se museli proplétat zácpou aut.

O to horší bylo, že když hasičské auto projíždělo záchranářskou uličkou, vjel mu do cesty osobák. "Nevíme, co vedlo řidiče k tomu, že se v protisměru vydal uličkou, kterou mířili hasiči a policie k nehodě na Jižní spojce, ale záběry jsme předali kolegům policistům," uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.

Související obsah

"Video jsme přijali a případem se zabýváme, právní kvalifikaci zatím nemáme," potvrdila policie na dotaz TN.cz.

Nehoda blokovala provoz přes dvě hodiny. "Hasiči zajistili místo proti vzniku požáru a přečerpávali naftu z poškozených nádrží tří kamionů. Po zadokumentování nehody policií hasiči asistovali specializované firmě při odtržení vozidel a zprůjezdnění komunikace. Zraněné osoby jsme předali do péče záchranné služby," doplnil Kavka.


 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události