Jízda v protisměru

Chvíle hrůzy: Hazardér se hnal přeplněnou dálnicí D8 v protisměru!

Řidiči, kteří v pondělí před polednem projížděli po dálnici D8 měli nervy nadranc. A o nejen kvůli souvislé koloně kamionů.

Přeplněnou dálnicí D8 mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem se v pondělí hnalo vozidlo v protisměru. Hazardér vyjel proti šoférům, kteří rychlejším pruhem předjížděli souvislou kolonu kamionů před tunely Radejčín.

Nesnažil se mezi kamiony projet za krajnici, nezastavil a nezavolal o pomoc tak, jak to doporučují všechny poučky, místo toho protisměrem dál pokračoval v jízdě. Řidiče, které ohrožoval na životech, problikával dálkovými světly. Alespoň to dělal správně - když už se někdo dostane do protisměru, měl by být pro ostatní co nejvíc viditělný...

Související obsah

Jeho jízdu zaznamenala kamera jednoho z protijedoucích vozidel. A záznam, který si můžete prohlédnout v úvodu článku, se pak dostal k policistům.

Související obsah

“Případem se okamžitě začali zabývat policisté z dálničního oddělení, kterým se v krátkém čase podařilo ustanovit vozidlo. V současné době vyhodnocují závažnost protiprávního jednání a probíhá další šetření,” uvedla k případu policejní mluvčí Šárka Poláčková.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události