železniční přejezd

Vlak rozmetal kamion i naloženou loď. Drsnou srážku zachytila kamera

Vlak rozmetal kamion i naloženou loď. Drsnou srážku zachytila kamera
Zdroj: ViralHog / YouTube

Posádka kamionu, který uvízl na železničním přejezdu, volá o pomoc. Pozdě. K přejezdu se nezadržitelně blíží osobní vlak… Následný střet zachytily kamery, podívejte se na záběry.

Nehoda se stala minulý týden na železničním přejezdu v norském městě Skien. Přímo na kolejích uvízl kamion s naloženou lodí. Právě se rozblikala červená světla, závory šly dolu a zůstaly mezi kabinou tahače a návěsem.

Na záběrech je vidět, jak řidič kamionu vystupuje. Překvapivě vypadá, že je v naprostém klidu. Bere do ruky telefon a nejspíš volá o pomoc. Druhý muž zmateně obchází kamion.

Pak už jen rychle utíkají.

Zprava se do záběru vřítí rozjetý osobní vlak, který demoluje návěs i naloženou loď, zvedá se do vzduchu a několik metrů odhodí i tahač. Všude létají trosky, před kterými jeden z mužů jen těsně uskočí. Podívejte se:

Podle norského zpravodajského portálu NRK se incident odehrál minulou středu krátce před polednem.

Řidič, který incidentu přihlížel a pořídil přiložené záběry uvedl, že kamion stál na kolejích, ještě před tím, než se rozblikala červená světla.

Související obsah

Je neuvěřitelné, že se při nehodě nikomu nic vážného nestalo. Ve vlaku byli čtyři cestující a tři zaměstnanci drah. Jeden z nich byl převezen na kontrolu do nemocnice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu železniční přejezd

Důležité Události