Zábava

Neuvěřitelná tragikomedie na pumpě: Tankování dalo řidičce pořádně zabrat

Neuvěřitelná tragikomedie na pumpě: Tankování dalo řidičce pořádně zabrat
Zdroj: Twitter

Terčem posměchu se na sociálních sítích stala mladá žena, která se dlouhé minuty marně snažila natankovat na čerpací stanici. Víčko nádrže umístěné na levé straně jejího vozu se pro ni stalo neřešitelným problémem...

Jak zajet ke stojanu na pumpě, když máte víčko nádrže vlevo? Že to není tak těžké? Mladá řidička předvedla, že to může být hodně tvrdý oříšek. A vysloužila si za to krutý posměch od tisícovek lidí, kteří její počínání shlédli na sociálních sítích.

Video, které koluje internetem, zachycuje ženu od okamžiku, kdy zjistila, že nemá hrdlo nádrže napravo, nýbrž na straně řidiče. S natahováním hadice kolem tak velkého vozu by nejspíš měla potíže a tak bystře usoudila, že si bude muset najet jinak. Ale ouha! Při přejíždění svoje auto otočila do protisměru a k protějšímu stojanu tak znovu najela špatným bokem…

Lidé, kteří záběry pořídili ze svého vozu, (pochopitelně) propukají v smích, zároveň ale ženě na dálku fandí. Jenomže ani třetí pokus o tankování jí nevyjde. Podívejte se na její zoufalé snažení:

Není vám zmatené řidičky trochu líto? Lidé, kteří video na Twitteru shlédli, okamžitě začali volat po pokračování. Vždyť na prvních záběrech není vidět, jak celá scénka dopadla!

Související obsah

A tak se záhy objevil druhý díl: Autorům videa se ženy nakonec zželelo a rozhodli se jí poradit. Pak s napětím sledovali, jak si jejich radu přebere. Podívejte se ve spodním videu na závěr celého dramatu:

Heuréka!

Malá rada na konec: Pokud byste si někdy nebyli jistí, na jaké straně má auto víčko od nádrže, stačí se podívat na přístrojovou desku. U palivoměru je ikonka tankovacího stojanu doplněná malou šipkou. Právě tato šipka ukazuje na stranu, kde se nachází hrdlo palivové nádrže!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události