Krimi

Policisté nevěřili svým očím. Řidič se vesnicí řítil rychlostí jako na dálnici!

Řidič osobního auta projížděl obcí na Ústecku rychlostí jako na dálnici. Policejní radar mu naměřil 134 kilometrů v hodině. Povolená je v obci přitom nejvýš padesátka. A nešlo o jediného hříšníka.

Policejní radar vyfotil osobní auto ve Varvažově na Ústecku. Je tam sice táhlá dlouhá rovinka, zdaleka ale ještě nejde o konec obce. Smí se tam jet maximálně padesátkou, řidič rychlost překročil o 84 kilometrů v hodině. A to už je na odebrání řidičského průkazu.

"Vzhledem k tomu, že se nejedná o ojedinělé případy a není to poprvé, tak se policisté v Ústí nad Labem zaměřují na řidiče překračující rychlost a případně jezdící pod vlivem alkoholu," informovala policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Jedním případem to neskončilo. Motorkář uháněl městem rychlostí 120 kilometrů v hodině. Když ho policie zastavila, nadýchal navíc přes půl promile alkoholu. Jemu proto kromě odebrání řidičáku hrozí navíc ještě obvinění z řízení pod vlivem návykové látky.

Související obsah

Další hříšník se centrem Ústí nad Labem řítil devadesátkou, navíc těsně před přechodem. Byl sice nejpomalejší ze všech vyfocených, i tak ale rychlost překročil o 40 kilometrů v hodině, což je bráno jako velmi vážný přestupek.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události