Domácí

VIDEO: Řidiči projížděli uličkou pro záchranáře po nehodě na D8 

Po hromadné nehodě zůstala ve středu dopoledne zcela neprůjezdná dálnice D8 ve směru na Prahu. Většina řidičů vytvořila ukázkovou záchranářskou uličku. Čtenář TN.cz nám poslal video, kde bezohlední řidiči průjezd pro záchranáře ignorují.

Pár minut po nehodě už na místo směřovaly všechny záchranářské složky. Řidiči jim sice průjezd umožnili, ne všichni se ale chovali zodpovědně. Do redakce nám poslal videa a fotografie rozzlobený řidič, který natočil několik sobeckých lidí, kteří uličku zneužili.

“Většina z nás stála v koloně. Poctivě jsme se uhnuli na stranu. Ale velké množství řidičů to úplně ignorovalo a uličkou projíždělo. Jen jeden se zařadil zpátky potom, co viděl, že ho natáčím na mobil,“ řekl řidič David Janovský.

Nepoctiví řidiči měli štěstí, že je nezastavili policisté. V tom případě by mohli na místě přijít o několik tisíc korun.

Při nehodě se převrátilo na dálnici nákladní auto, které poškodilo i středová svodidla. Do vysypaného nákladu pak najela další vozidla.

Související obsah

"Zasahujeme u dopravní nehody tří dodávek a nákladního automobilu na dálnici D8 km 14 směr Praha," informovali středočeští hasiči. Jeden člověk skončil v péči záchranářů. Článek o nehodě na dálnici D8 si přečtěte zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události