Nehoda

Šílené VIDEO: Vlak se nevešel, most sešrotoval vagóny i naložená auta!

Šílené VIDEO: Vlak se nevešel, most sešrotoval vagóny i naložená auta!
Zdroj: YouTube / CarterMc3

Vagóny se otevírají jako plechovky od sardinek a trosky střech postupně ničí naložená auta. Podívejte se na záznam šílené nehody, při které vzala za své část flotily převážených luxusních aut Fordu. Auuu, to bolí…

Neuvěřitelná železniční nehoda se stala v půlce září u amerického města Memphis. Vagony nákladního vlaku se nevešly pod železniční most a byla z toho hromadná likvidace.

Střecha jednoho z vagónů už byla poškozená z předchozí jízdy, takže se zarazila pod konstrukcí mostu. Vznikla překážka, která postupně ořezala další dva dlouhé vagóny:

Než strojvedoucí těžký vlak zastavil, zkáza byla dokonána. Plechové střechy se rolovaly jakoby byly z papíru. Škoda je ale mnohem horší než pár stržených plechových střech, vlak byl totiž plný aut.

Trosky vagónů je totálně zdemolovaly. Podle magazínu Jalopnik výsledná škoda přesáhla 2 miliony dolarů, v přepočtu se tedy vyšplhala někam k 50 milionům korun.

Související obsah

Přepravované vozy podle všeho patřily automobilce Ford, jednalo se i o SUV Explorer a luxusní crossovery Nautilus dceřiného Lincolnu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události