Nehoda

Hrozivé VIDEO: Opilá žena vyletěla s autem ze silnice. Vezla tři malé děti!

Hrozivé VIDEO: Opilá žena vyletěla s autem ze silnice. Vezla tři malé děti!
Zdroj: Storyful / YouTube

Obří SUV se řítí obytnou čtvrtí, dostává smyk a po dvou kolech letí přímo do jednoho z domů. Je slyšet skřípění pneumatik a zoufalý nářek. V autě seděly tři malé děti… Nehodu zachytila kamera na poničeném domě, podívejte se na záběry.

Hrozivá nehoda se stala minulý týden na newyorském Long Islandu. Žena za volantem luxusního Lincolnu Navigator nezvládla řízení, málem převrátila obří SUV na bok a nakonec vjela do domu, kde zdemolovala část terasy s venkovní kuchyní.

Auto zůstalo zaklíněné v troskách. Seděly v něm tři děti - holčičky ve věku 4, 5 a 8 let. Jejich matka sedla za volant opilá, informuje portál televize CBS.

Ani jedno z dětí naštěstí neutrpělo žádné zranění a všechny byly předány otci. Čtyřiatřicetiletá žena zůstala uvězněná v autě zhruba hodinu, protože ji v něm zablokovala zničená lednice, která odletěla z terasy. Děti pomohli z auta vyndat šokovaní sousedi.

Po vyproštění a ošetření lehčích zranění v nemocnici opilou řidičku zatkla policie. Je obviněna z řízení pod vlivem a ohrožení nezletilých dětí. Přišla o řidičák a do rozhodnutí soudu byla propuštěna s náramkem, který sleduje hladinu alkoholu v krvi. Když odcházela, zakrývala si obličej a podle médií jen špitla omluvu.

Související obsah

Nehoda přitom mohla mít ještě mnohem horší následky. Majitelka domu prohlásila, že právě ve zničené části domu tráví spoustu času se svým dvouměsíčním miminkem. Naštěstí v době nehody, nabyli doma, ale na návštěvě u příbuzných. Do telefonu jí tam přišlo upozornění, že senzory před domem zaznamenaly pohyb, když si v telefonu otevřela obraz z domácích kamer, spatřila jen spoušť. "Jsem ráda, že jsem tu nebyli," podotkla, když se vrátila k poničenému domu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události