Krimi

Auto při nehodě uvízlo, zfetovaný šofér si volal na pomoc kamaráda!

Kuriózní nehodu řešili strážníci v Bílině na Teplicku. Řidič tam autem naboural do elektrického rozvaděče a uvízl tak nešťastně, že všechny snahy dostat vůz dolů selhávaly. Při nehodě se navíc dopustil celé řady přestupků. A když přijela policie, snažil se utéct.

Kamery zachytily malý osobák napasovaný podvozkem přes hranu nabouraného elektrického rozvaděče. Místo přivolání policie se řidič snažil vůz dostat dolů, na pomoc mu přijel kamarád a nabourané auto se pokoušeli strhnout. Všechny snahy se ale minuly účinkem.

Mezitím na místo dorazili policisté, které přivolali svědci. Když je řidič viděl, snažil se od nehody utéct. Vzápětí muži zákona zjistili proč. Muž byl pod vlivem drog a neměl řidičák. Jeho kamarád navíc k nehodě přijel v protisměru a ani jedno z aut nemělo platnou technickou kontrolu.

Související obsah

Když se k tomu přidá ještě způsobená škoda a to, že řidič měl povinnost přivolat policii, vyjde ho nehoda zřejmě hodně draho. Za řízení pod vlivem návykové látky a bez řidičáku by mohl skončit i ve vězení.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události