Nebezpečný manévr

Hazard na sněhu ho málem stál život. Řidiče u Chomutova paralyzoval strach

Hazard na sněhu ho málem stál život. Řidiče u Chomutova paralyzoval strach
Zdroj: TV Nova

Hazardoval na zasněžené silnici a mohlo ho to stát život. Podívejte se na riskantní manévr řidiče, kterého během předjíždění úplně paralyzoval strach. Nehodě zabránila blesková reakce šoféra protijedoucího kamionu. I ten při tom riskoval a jen tak tak sám neskončil mimo silnici.

Omlouvám se řidiči kamionu a děkuji mu za záchranu života. Taková byla první slova šoféra, který nezvládl svůj riskantní manévr na zasněžené silnici z Hory Svatého Šebestiána na Chomutov.

Ve svém žlutém seatu šlápl na plyn a jal se předjíždět v místech, kde mu to sice ještě dovolovala přerušovaná čára, ale zároveň komplikovala umrzlá vrstva sněhu.

Na kluzké vozovce se pak bál vrátit na svou stranu cesty a nekontrolovaně se řítil vstříc protijedoucímu nákladnímu autu. "Já jsem se po…." přiznal svůj strach.

Související obsah

Za život vděčí reakci kamioňáka. Ten dupl na brzdu a v posledním okamžiku zabránil čelní srážce, když uhnul až na zasněženou krajnici. Tam sám dostal smyk, který pak musel vybírat, aby ho návěs nestáhl do příkopu. "naštěstí to bravurně zvládl," oddechl si i autor přiloženého videa, který dramatické okamžiky sledoval ze svého vozu a natočil na palubní kameru.

Chyběly milimetry a zbytečný manévr skončil tragédií…

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události