Policie

Šokované řidičce na Klatovsku cosi přistálo na autě. Co? Tomu neuvěříte!

Šokované řidičce na Klatovsku cosi přistálo na autě. Co? Tomu neuvěříte!
Zdroj: Policie ČR

Řidička projížděla ve čtvrtek Chudenicemi na Klatovsku, když jí na přední sklo dopadlo něco těžkého. Výsledkem bylo rozmlácené čelní sklo i zpětné zrcátko.

Ptáte se, co způsobilo tuto nehodu? Opilý popelář! Zní to neuvěřitelně, ale tohle si opravdu nevymýšlíme.

Řidička v Renaultu Mégane vyjížděla v Chudenicích na Klatovsku stoupání ve směru na obec Chlumská. V protisměru přijelo popelářské vozidlo a zastavilo u domu. V tu chvíli z něj seskočil popelář, a to tak nešťastně, že dopadl přímo na projíždějící renault.

"Ze stupačky vlevo, ke středu vozovky, seskočil šestatřicetiletý operátor zvedacího zařízení, který se dostatečně nepřesvědčil o situaci na komunikaci a dopadl přímo na čelní sklo vozidla řidičky," popisuje policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Popelář na osobním autě způsobil škodu za zhruba 20 tisíc korun. Sám se pomlátil a odřel tak, že skončil v klatovské nemocnici. Naraženiny naštěstí nebyly závažné, mohlo to skončit mnohem hůř.

Ještě před odvozem do nemocnice policisté účastníkům nehody dali dýchnout - řidička měla dechovou zkoušku negativní, ale popelář nadýchal 3,24 promile alkoholu v krvi!

Související obsah

Případem se dál zabývají dopravní policisté z Klatov.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události