Autoservis

Totálně zfušovaná oprava. Neuvěříte, co se dá najít pod lakem auta!

Nevěříte vlastním očím? Taky jsme si tohle video museli pouštět několikrát. Zveřejnil ho autoservis Avant z ruského Krasnodaru. Mechanici chtěli opravit pomuchlané dveře a nestačili zírat, co na ně vykouklo pod červeným lakem.

Zákazník do servisu, který se specializuje na karosářské, klempířské a lakýrnické práce, přivezl dveře pořízené kdesi na vrakovišti. Byly dost pošramocené a chtěl je srovnat. Evidentně špatně zakytovaný díl se mechanikům rovnou nezdál a tak chtěli prověřit, jestli vůbec dveře půjdou opravit.

Když se dostali pod lak, nestačili zírat. Mezi kytem a montážní pěnou na ně vykoukl kus látky. Nakonec ze dveří vytáhli celé zánovní džíny! Dokonce na nich fungoval zip.

Související obsah

Ani to však nebylo všechno. Dveře byly zalepené obrovskou vrstvou pěny, kterou kdosi vyztužil nejen kalhotami, ale i párem žabek. Ano, pantoflí! No, podívejte se sami…

Lakýrník samozřejmě nechápe. "Jaký smysl má taková oprava?" ptá se pořád dokola. Krasnodarský servis zveřejňuje svoje videa na sociálních sítích pravidelně, ukazuje na nich všemožné opravy karoserií a rady, tohle tu ale ještě neviděli. "Vybírejte náhradní díly pořádně a prověřujte si, za co zaplatíte," prosí mechanik na závěr.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události