Dopravní nehoda

Řidič kamionu usnul za volantem, náraz do tunelu zachytila kamera

Dálniční kamera zachytila hrozivě vypadají nehodu kamionu, ke které došlo na začátku března na dálnici D8. Řidič náklaďáku usnul za volantem a narazil do betonové patky tunelu. Jako zázrakem vyvázl bez větších zranění.

V ranních hodinách na začátku března došlo na dálnici D8 u vjezdu do tunelu Radejčín k vážné dopravní nehodě. Řidič náklaďáku s přívěsem přejel přes pravou krajnici a následně narazil do betonové patky tunelu.

Hrozivě vypadající nehodu zachytila dálniční kamera. Na záběrech je možné vidět přímo okamžik, kdy kamion v rychlosti narazil do betonové patky, načež se z přívěsu vysypala část nákladu. Zachycen je také příjezd policistů.

Související obsah

"I přesto, že záběry z kamerového systému vypadají hrozivě, tak řidič nebyl zraněn vůbec a jeho spolujezdec vyvázl s lehčím zraněním," uvedla mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Policisté v rámci vyšetřování dopravní nehody prověřovali, zda za nehodou nestála technická závada. Alkohol u řidiče se totiž dechovou zkouškou nepotvrdil. Z šetření i z výpovědi spolujezdce vyplynulo, že viníkem nehody byl nakonec mikrospánek.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události