Domácí

Motorkář nepřežil střet s dodávkou. Bezohlednou jízdu zachytily kamery

Policie ve čtvrtek zveřejnila záběry bezohledné jízdy motorkáře na dálnici D5 ve směru na Plzeň, která skončila smrtelnou čelní srážkou s dodávkou. Muž se snažil protisměrem ujet hlídce, která ho předtím zastavila kvůli překročení rychlosti. Řidič dodávky skončil v nemocnici.

Středeční honička po dálnici D5 skončila tragicky. Motorkář, který ujížděl policistům, vjel do protisměru a za několik okamžiků se čelně srazil s dodávkou. Na místě zemřel.

Strážci zákona teď zveřejnili záběry jeho nebezpečné jízdy. "Mimořádně bezohledná jízda motorkáře na D5 zachycená policejními kamerami. Zbytečná ztráta života," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Na úprk se na svém stroji dal poté, co ho policisté zastavili kvůli rychlé jízdě. Podle vyšetřovatelů jel přes 200 kilometrů za hodinu. Muž měl dokonce mít zákaz řízení.

Související obsah

Řidiče dodávky museli vyprostit hasiči, utrpěl hned několik zranění. "Záchranáři ho museli uvést do umělého spánku, zajistili dýchací cesty a poté ho letecky transportovali do Ústřední vojenské nemocnice," řekla mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

DogHouse Diaries
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události