Zahraničí

Senior (67) se otáčel na silnici a jel v protisměru. Spěchal na očkování. VIDEO

Riskantním manévrem ohrozil sebe i další řidiče sedmašedesátiletý muž na Slovensku. Poté, co si patrně uvědomil, že jede špatným směrem, se v připojovacím pruhu prudce otočil a asi dva kilometry jel v protisměru.

Případ se stal na rychlostní silnici R1 nedaleko slovenské Nitry. "Sedmašedesátiletý řidič zřejmě zjistil, že nejede dobrým směrem a místo toho, aby z cesty sjel nejbližším výjezdem, zastavil v připojovacím jízdním pruhu a po chvíli auto prudce otočil do protisměru,“ popsali počin slovenští policisté na facebooku.


V levém jízdním pruhu následně dotyčný ujel asi dva kilometry. Podle policistů však poté znovu zazmatkoval a opět svůj vůz otočil, tentokrát do správného směru. Riskantními manévry však ohrozil nejen sebe, ale také ostatní řidiče.

Související obsah


Sedmašedesátiletého muže nakonec zastavila dálniční hlídka. "Tvrdil, že jede na očkování a potřebuje se dostat do nemocnice v Nitře,“ doplnili policisté. Až tam jej také doprovodila policejní hlídka.


Jeho riskantní čin však nezůstane bez trestu. Podle policistů dostane dotyčný pokutu a pravděpodobně přijde také o svůj řidičský průkaz.


Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události