Domácí

Polák na dálnici D5 vybržďoval kamiony, zachytila ho kamera!

Namále měli řidička a řidič dvou kamionů, které začal na dálnici D5 u obce Bor ve směru na Plzeň vybržďovat řidič osobního auta s polskými poznávacími značkami. Podle ženy, jež seděla za volantem 24tunového stroje, chyběly vteřiny od řetězové bouračky. Jely za ní další kamiony.

Agresivní řidiči trestají ty pomalejší vybržďováním stále častěji. Hazard se zdravím i holými životy ostatních řidičů to je v každém případě. Dělat to kamionům je ale ještě extrémnější. 

Na redakci TN.cz se obrátila řidička obrovského tiráku, která kvůli vybržďování od řidiče z Polska málem narazila do kamionu před sebou.

"S 24 tunami železa mi to příliš nejelo, tak mě předjel jiný řidič kamionu. Za tím se dohrnul řidič osobáku, který strašně pospíchal, ale asi ne tak moc, protože ho následně vybrzdil," uvedla o nepříjemné situaci.

Související obsah

"Navzdory dostatečném odstupu jsem měla co dělat, abych to ubrzdila. Ten polský d**il mohl způsobu řetězovou havárii, za mnou jely další kamiony. Stačlo se to na 130 kilometru u obce Bor ve směru od Rozvadova na Plzeň," doplnila.

Řidička je přesvědčená, že by muže za volantem osobního auta neměl minout trest. "Možná by mohla policie toho řidiče vypátrat a potrestat," uzavřela.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události