Domácí

Dopravní peklo v Přerově: Řidiči stojí v kolonách kvůli řadě uzavírek

Dopravní situace v Přerově se nelepší. Otevření estakády sice mírně uklidnilo dopravu v jedné části města, současně ale začaly stavební práce a uzavírky na řadě dalších důležitých míst. Situace se má zlepšit až po prázdninách.

Lidé, kteří Přerovem jen projíždí, se ztrácí a naučené zkratky a objížďky nepomáhají ani místním. Stavební práce v Přerově pokračují. Od otevření estakády si lidé slibovali klidnější cestování, opak je ale pravdou.


"Kolona se přesunula dál. Moc se to teda nepovedlo,“ postěžoval si pan Jiří. Právě dočasné semafory na konci Přerova jsou trnem v oku mnoha řidičů. Kvůli nim se tvoří kolony na estakádě i v jejím okolí.

Související obsah


Estakáda se otevřela, křižovatka pod ní uzavřela. Ten, kdo jezdil do obchodu kvůli velkému nákupu autem několik stovek metrů, se teď pořádně projede. V mírném provozu si to vyzkoušeli i reportéři TV Nova. Cesta jim trvala asi 10 minut, ještě před týdnem by to bylo přibližně 10 sekund.


"Léto bude velmi složité a velmi perné, protože auta nemáme kam odklonit,“ tvrdí náměstek hejtmana Olomouckého kraje Michal Zácha. Řidičům by se mělo ulevit až v září, kdy bude hotový kruhový objezd pod estakádou.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události