Alkohol za volantem

Letošní alkoholový rekord. Namol opilý řidič ani nepoznal, že je silnice zavřená

Letošní alkoholový rekord. Namol opilý řidič ani nepoznal, že je silnice zavřená
Zdroj: Policie ČR

Naštěstí jen drobnou škodou na majetku skončila dopravní nehoda, která se stala v úterý odpoledne na Mladoboleslavsku. Cizinec, který se vracel z jedné z místních staveb vjel do zákazu na rekonstruovaném mostě a střetl se s jeho zábradlím. Byl namol opilý.

Řidič se ve všední den ve tři odpoledne vracel autem z práce. A musela to být pořádná šichta! Byl totiž evidentně hodně unavený

Jeho jízda skončila na mostu v obci Tuřice na Mladoboleslavsku. Ani nepoznal, že silnice je právě uzavřená kvůli rekonstrukci. "Řidič cizí státní příslušnosti, který se vracel ze zaměstnání jedné z místních staveb, zřejmě přecenil své schopnosti a vjel osobním vozidlem Škoda Octavia do zákazu na rekonstruovaný most, kde narazil do zábradlí," popisuje policejní mluvčí Lucie Nováková.

Související obsah

Přivolaní policisté se nestačili divit. Šestačtyřicetiletý muž nadýchal 4,63 promile! "Smutný alkoholový rekord tohoto roku," podotýká Nováková.

Související obsah

Řidič až do následujícího rána střízlivěl na protialkoholní záchytné stanici a teď čeká v policejní cele na soud. "Za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky hrozí cizinci až tříletý trest odnětí svobody, dále zákaz řízení motorových vozidel a také zákaz pobytu na území České republiky," dodává policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Alkohol za volantem

Důležité Události