Zahraničí

To policisté ještě neviděli. Řidič převážel vrak osobáku v dodávce

To policisté ještě neviděli. Řidič převážel vrak osobáku v dodávce
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Slovenští policisté nemohli uvěřit vlastním očím, když jim přišla fotografie dost kuriózního přesunu osobního auta. To bylo narváno do dodávky, podle svědka ho jistila pouze guma, která bránila dveřím v otevření. Případ i nadále řeší.

Na silnicích se dá narazit na ledacos, tentokrát přispěl ke kuriózních skvostům řidič na Slovensku. Ten podle policie převážel osobní auto nacpané v dodávce.

Vůz byl přetočen na bok. "Auto bylo přichycené jen natahovací gumou, aby se dveře neotvíraly," popsal pan Filip, který policii na kuriózní případ upozornil a zaslal jí fotografie.

Řidič vyjel podle pana Filipa od obce Sklabiňa po staré cestě směrem na obec Turčianska Štiavnička. Zatím není jasné, kam až se svým nákladem řidič dojel. Policie i nadále případ vyšetřuje.

Související obsah

Velmi kreativní občas bývají i čeští řidiči. Jeden se například v roce 2019 rozhodl vyrazit do ulic Opavy s velmi originálně upraveným vozíkem. Jedno z kol nahradil skateboard. Policejní hlídka nicméně s kreativním řešením nemohla mít pochopení.

Policie na Slovensku zastavila vozidlo, na střeše vezlo druhé auto. Připomeňte si reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události