Domácí

"V zúžení ucpal D1 a vysmál se nám." Ženu rozpálilo chování řidiče. VIDEO

Jízda zúžením na dálnici D1 kus před Brnem se v pátek odpoledne čtenářce TN.cz pořádně protáhla. Na svědomí to podle ní měl bezohledný řidič kamionu, který na 169. kilometru zablokoval oba jízdní pruhy a odmítal se hnout. Ustoupil prý až po vyhrocené konfrontaci. Mezitím se ale na místě utvořila dlouhá kolona.

"Bylo to asi v půl druhé odpoledne, najednou byla šílená kolona. I dopravní zpravodajství nám hlásilo, že je před námi nehoda a uzavřená dálnice. Problém byl ale úplně jinde," popsala pro TN.cz Michaela B.

Za ucpanou dopravní tepnu na 169. kilometru D1 ve směru na Brno podle ní mohl řidič kamionu, který zkrátka zablokoval v zúžení oba jízdní pruhy a odmítal se hnout. "Nikoho před sebe nepustil, trvalo to asi hodinu a půl, než to uvolnil. Před ním přitom nebyla nehoda, kolona, prostě nic," tvrdí Michaela. Jen pár dalších kamionů.

Související obsah

Šoférovi se podle ní snažil domluvit i řidič dalšího kamionu, prý se ale dočkal jen výsměchu a nadávek. "Špunt" se povedlo uvolnit až po vyhrocené konfrontaci, která je částečně i natočená na videu. Až pak se prý kamioňák pohnul a auta čekající za ním se mohla konečně také rozjet. Čtenářka i její spolujezdec jsou přesvědčení, že šofér kamionu z nějakého důvodu provoz zablokoval schválně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události