Krimi

Soud mu zakázal řídit. Policisté ho ale chytli za volantem už počtvrté

Celkem čtyřikrát zastavili policisté na Českolipsku 30letého muže, kterému soud zakázal řízení. Naposledy ho dokonce dvakrát za jeden den zadržela stejná hlídka. Vše natočila policejní kamera. Muž skončil v cele a před soudem.

Policisté muže chytli za volantem i přesto, že měl zakázáno řídit. "Sdělili jsme mu, že porušil zákaz řízení a bude se zodpovídat z přečinu maření úředního rozhodnutí," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Jenže muž ihned poté, co ho policisté pustili, zamířil ke svému odstavenému autu, znovu si sedl za volant a rozjel se na Nový Bor.

Související obsah

Zastavila ho stejná hlídka. Policistům došla s řidičem trpělivost, jeho vůz nechali pro jistotu odtáhnout a řidiče odvezli k druhému výslechu.

Nakonec se ukázalo, že řidiče už takto policisté stavěli v krátké době počtvrté. "Státní zástupce navrhl, aby soud muže poslal do vazby a my jsme ho proto umístili do policejní cely," uvedla mluvčí. Soud ve zkráceném řízení muže zatím potrestal podmínkou za jiné dvě jízdy. Za tyto nové bude souzený až v září.

ada, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události