Domácí

Nepochopitelný úlet. Chodec záměrně skočil z chodníku na projíždějící auto

Muž v poklidu v pantoflích kráčí po chodníku podél vozovky a náhle skočí přímo na projíždějící auto. Naprosto záměrně a cíleně! Řidič musel být v naprostém šoku. Chodec se ale zvedl a zase odkráčel, ještě při tom sledoval řidičovu reakci.

Nepochopitelné chování muže středního věku zachytily kamery na konci srpna v Ostravě-Zábřehu. Chodec se náhle rozhodl, že skočí z chodníku do silnice přímo na kapotu projíždějícího auta. Kamerový záznam celkem jasně ukazuje, že skok do vozovky byl úmyslný.

Po nárazu se muž ze silnice zase zvedl a odpochodoval. Přitom si ještě se zájmem prohlížel, co se děje uvnitř auta. Řidič Škody Octavie se v tu chvíli vzpamatovával z šoku.

Při srážce se naštěstí nikomu nic nestalo. "Na vozidle byla způsobena škoda ve výši několik desítek tisíc korun," řekla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Související obsah

​Ani policisté si zatím chování vousatého muže nedovedou vysvětlit, po zveřejnění záznamu ho v úterý identifikovali a bude teď na něm, aby při výslechu svoje počínání zkusil nějak objasnit. Policie zatím případ vyšetřuje jako výtržnictví a poškození cizí věci.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události