Krimi

Zuřivá honička v Praze: Mladík s autem kličkoval po chodníku, pak havaroval

Pražští policisté v pátek pronásledovali řidiče, který se chtěl vyhnout silniční kontrole. Vysokou rychlostí jel po chodníku i podzemními garážemi, nakonec havaroval. Podívejte se na video, které policie v sobotu zveřejnila.

Podezřelé auto značky Toyota se v pátek v ulici Želivského v Praze 3 rozhodla zkontrolovat policejní hlídka. Když policisté rozsvítili majáky, 23letý řidič šlápl na plyn a začal prchat.

Ujíždějící mladík nehleděl na značky, najížděl na chodník a prohnal se i podzemními garážemi. Poté pravděpodobně zpanikařil a z auta za jízdy vyskočil. "Vozidlo následně samovolně najelo do betonového podstavce, o který se zastavilo," popsala mluvčí policistů Violeta Siřišťová. 

Podívejte se na video z místa, kde mladík havaroval:

​Přes všechnu snahu se mu nepodařilo uniknout. Policisté ho totiž po pár metrech zadrželi. Podle totožnosti zjistili, že mladík má zákaz řízení. 

Související obsah

Následně jej převezli na policejní stanici. "V případě uznání viny mu tak hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Celým případem se v současné chvíli zabývají dopravní policisté," dodala mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události