Zahraničí

Tahač se dřevem vyletěl z dálnice. Bez kontroly se řítil mezi jedoucí auta

Hrozivá nehoda se stala na dálnici v americké Louisianě. Z dálničního náspu tam vyletěl tahač se dřevem, jako neřízená střela se řítil přímo mezi auta na dálničním přivaděči.

Rayne je malé město v Louisianě, má něco přes 7 000 obyvatel a také dálniční nájezd. Právě tam se minulý týden málem odehrála tragédie. Ve čtvrtek před polednem se z dálnice vyřítil tahač s návěsem plným dřeva. Incident zachytila kamera, video zveřejnila místní policie.

Trvá to několik vteřin, takový to byl fofr – těžký náklaďák se do záběru přižene už mimo dálnici, letí z travnatého náspu a skáče na přivaděč, který podjíždí dálnici.

Z obou stran se po čtyřproudové silnici blíží několik osobních aut i kamionů. Zvedá se oblak odlétající hlíny a dýmu, tahač zběsile poskakuje přes silnici, kosí všechno, co mu stojí v cestě a v mžiku zase na druhé straně mizí ze záběru.

Související obsah

​Naštěstí tahle letící "raketa" nikoho nezasáhla. "Řidič tahače utrpěl lehké zranění. Nehoda se stále vyšetřuje," uvedlo k videu policejní oddělení z Rayne. Zatím tak není jasné, co bylo přesným důvodem nehody, jestli řidič usnul nebo měl tahač technickou závadu.

Tahač skončil svoji šílenou jízdu zapíchnutý na soukromém pozemku vedle přivaděče, kde začal hořet. Na místě tak zasahovali i místní dobrovolní hasiči, doplňuje motoristický portál Jalopnik.

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události