Domácí

VIDEO: Šílená jízda kamionu u Zlína. Řítil se po dálnici v protisměru

Řidiči jedoucí po dálnici D55 měli ve středu dopoledne šok. Zničehonic se totiž v protisměru objevil rychle jedoucí kamion. Redakci TN.cz o tom informoval čtenář, který má z dálnice kamerový záznam. Policie potvrdila, že se případem zabývá.

Policisté ze Zlínského kraje ve středu dopoledne obdrželi několik oznámení na kamion řítící se v protisměru na dálnici D55. "Zapojili jsme hlídky a vrtulník, ale kamion se nepodařilo dohledat," řekla redakci TN.cz policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Redakci TN.cz na zběsilého řidiče upozornil čtenář, který jeho jízdu v protisměru zaznamenal na kameru. "Při cestě na trase z Olomouce do Zlína, zhruba u sjezdu 30, se proti nám zničehonic vyřítil protijedoucí kamion v docela velké rychlosti. Museli jsme strhnout řízení. Oznámili jsme to na policii," popsal situaci autor videa.

Související obsah

​Podle čtenáře kamiony, které jely před ním, už z dálnice sjížděly. "Za námi byl taky celkem velký provoz, takže začali taky rychle brzdit, ale naštěstí se nic nestalo," dodal. Policie se případem nadále zabývá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události