Zahraničí

Video bizarní nehody ze Slovenska: Na střeše auta přistál motorkář, řidič jel dál

Záběry velmi kuriózní nehody ze slovenské dálnice D1 zveřejnili ve čtvrtek večer na sociálních sítích bratislavští krajští policisté. Akční film připomíná situace, během které motorkář nedodržuje bezpečnou vzdálenost od vozidel, až nakonec skončí na střeše jednoho z nich. Autem se povozil několik desítek metrů.

Po dálnici vyjel na motorce, dorazil ale autem. A ne zrovna tradičním způsobem. Na kuriózní nehodu mezi sedmým a osmým kilometrem dálnice D1 upozornil portál tvnoviny.sk s odkazem na krajské policisty. Právě oni záběry z kamery umístili na facebook.

"Podle dosud zjištěných informací došlo ke střetu kvůli tomu, že řidič motocyklu BMW pravděpodobně nedodržel bezpečnou vzdálenost od projíždějícího vozidla," uvedli strážci zákona.

Související obsah

​Motorkář jel poměrně rychle, když vozidla jedoucí před ním začala brzdit. Nestačil zareagovat a do jednoho z aut vrazil. Náraz ho vymrštil na střechu. Na té zůstal sedět, vozidlo však pokračovalo ještě desítky metrů dál, než šofér zastavil.

Do nehody se připletla ještě další dvě auta, která jela za motorkou a srazila se. Policisté neinformovali o tom, že by se někdo zranil. "Dechové zkoušky u všech řidičů byly negativní. Okolnosti tohoto dopravního incidentu jsou vyšetřovány," upozornili pouze.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události