Zahraničí

Šílenost na slovenské dálnici! Cisterna překvapila řidiče v protisměru

Řidiče na slovenské dálnici R1 překvapil na úseku mezi Breznem a Bánskou Bystricou šofér cisterny, který se se svým náklaďákem proháněl v protisměru. Podle policistů se tam sice nezdržel dlouho, ale jednalo se o nepřehledný úsek. Za své počínání dostal pokutu.

Polský řidič kamionu v pondělí večer překvapil na Slovensku řidiče na dálnici R1. Se svou cisternou se totiž v úseku mezi Breznem a Bánskou Bystricou proháněl v protisměru. Na širší části vozovky se pak otočil.

Během svého manévru dokonce donutil zastavit zaskočeného řidiče malého šedivého Renaultu, který se chystal na dálnici najet. Chvíli po tom, co se řidič vrátil do správného směru, byl zastaven policejní hlídkou. Ta mu udělila pokutu.

Související obsah

"Kamion s cisternou projel úsek, který nebyl dlouhý, ale místa, kterými projížděl, jsou nepřehledná a lze hovořit jen o velkém štěstí, že ve směru Brezno – Banská Bystrica jej všichni řidiči včas zaregistrovali a nikomu se při této události nic nestalo," uvedla bánskobystrická policie na svém facebooku.

Podobné překvapení před měsícem potkalo i řidiče v České republice. Na dálnici D55 ve směru na Hulín se tehdy proháněl v protisměru červený kamion, který svou jízdou ohrožoval ostatní řidiče. Pátral po něm tehdy i policejní vrtulník.

Kamion jel v protisměru i u Nymburka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události