Krimi

Zdrogovaný motorkář zběsile ujížděl hlídce v Trutnově. Měl zákaz řízení

Další riskantní honičku mají za sebou policisté v Trutnově. Tentokrát naháněli motorkáře. Nakonec byli úspěšní a zjistili, že muž porušil všechny možné předpisy a několik zákonů.

Motorkář předjížděl přes odbočovací pruh a toho si všimla policejní hlídka. Muže policisté zastavili, ale než vystoupili, motorkář vzal za plyn a začal ujíždět. Přes Trutnov jel až 141kilometrovou rychlostí, prchal celých šest kilometrů. Pak ale zajel do slepé uličky a havaroval.

Zdrogovaného 32letého motorkáře policisté doběhli po několika metrech. Našli u něj plynovou pistoli, 20 gramů už nasáčkovaného kokainu a dalších 20 gramů sušené marihuany. Sám se pak přiznal, že je pod vlivem obou drog.

Související obsah

Dalšími prohřešky bylo to, že na motorce měl nalepenou neexistující německou registrační značku a lustrací policisté zjistili, že má zákaz řízení až do letošního podzimu. Jako důvod, proč se pokusil ujet, uvedl, že se chtěl vyhnout dalšímu postihu, protože má zákaz řízení motorových vozů.

Teď je jisté, že zákaz řízení mu v nejbližší době neskončí. Navíc mu hrozí i pobyt za mřížemi. "Za maření úředního rozhodnutí mu hrozí až dvouletý trest," uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události