Krimi

Řidič BMW nezvládl ostrou zatáčku, auto letělo desítky metrů

Pražští dopravní policisté vyšetřují od úterní půlnoci vcelku kuriózní havárii, při které řidič BMW nezvládl průjezd ostrou pravotočivou zatáčkou a s autem vyjel ze silnice. Vůz pak najel na zatravněný hrbol, který auto vymrštil do vzduchu. Bavorák nakonec skončil zhruba po 30 metrech převrácený na střechu.

Havárie se stala krátce po půlnoci na středu v ostré zatáčce, kterou končí Rozvadovská spojka v místech, kde se napojuje na Bucharovu ulici. Podle svědků se řidič BMW řítil po spojce velkou rychlostí a ostrá zatáčka na jejím konci ho nejspíš překvapila.

Auto vlivem vysoké rychlosti vyjelo ze silnice a po několika metrech najelo na hliněný val, který vůz doslova katapultoval do vzduchu. Bavorák pak skončil od "odrazového můstku" zhruba 30 metrů převrácený na střechu.

Související obsah

Vážně vyhlížející havárie se nakonec obešla bez větší újmy na zdraví a řidič vyvázl bez vážnějších následků. Jeho auto je však na odpis. Vrak museli hasiči převrátit na kola a pomocí navijáku jej přiblížili k silnici, kde auto naložila odtahová služba.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události