Zajímavosti

Už žádná škrabka! Žena poradila jednoduchý trik, jak odmrazit čelní sklo

Už žádná škrabka! Žena poradila jednoduchý trik, jak odmrazit čelní sklo
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Zima už o sobě dává pořádně vědět. Pro řidiče však chladné měsíce přináší i jednu nepříjemnou činnost. Tou je bezpochyby škrábání námrazy z auta. Žena na sociálních sítích však poradila jednoduchý trik, díky kterému šoféři vůz rychle odmrazí.

K tomu, abyste zbavili auto námrazy, přitom nebudete potřebovat ani škrabku. Sara Deutschová sdílela na tiktoku jednoduchý trik. Sama totiž odhalila jeden detail, díky kterému se odmrazování čelního skla výrazně urychlilo.

Vše potřebné má navíc už opravdu každý v autě. Poté, co naplno zapnete topení, aby se čelní sklo rozehřálo, je potřeba sklopit sluneční clony.

@saraedeutsch Teen drivers need to know this! Frozen windshield are about to be a thing with all the cold and snow #winter #buffalosnowstorm #winterweather #snow #teendriver ♬ original sound - Sara Deutsch

"Jestli máte zamrzlé čelní sklo u auta, nezapomeňte dát dolů clony, aby se zastavil proud vzduchu a čelní sklo se rychleji odmrazovalo," poradila Deutschová.

Související obsah

Sama přitom tuto vychytávku sdílí na začátku každé zimy, aby se mohla dostat ke všem, kdo ji ještě neznají. Od zveřejnění na sociální síti v letošním roce už video zhlédly téměř 4 000 000 uživatelů. A mnozí si její tip nemohou vynachválit. "Je mi 48 let a nikdy jsem o tom nevěděla," uvedla jedna žena. "Úžasný trik," pochválil další z komentujících.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události