Zábava

GALERIE: Cristiano Ronaldo - miluje gel na vlasy a auta

GALERIE: Cristiano Ronaldo - miluje gel na vlasy a auta
Zdroj: ronaldo7.net

Jeden z nejlepší fotbalistů planety má garáž snů. A i když některá auta lze považovat spíš za módní výstřelky než za zajímavé exempláře, stejně se z nich posadíte na zadek…

Bugatti Veyron
Nejrychlejší, nejlepší, nejdražší…. To už je minulost. Aktuálně má Bugatti v nabídce novější a ve všem lepší model Chiron, ale překvapilo by nás, kdyby si na něj Ronaldo nebrousil zuby, co na tom, že na jeho zpětném zrcátku visí cenovka 1,5 milionu Euro.
Nicméně zpět k Ronaldovu Veyronu. Tento vůz byl představen veřejnosti v roce 2005 na autosalonu ve Vídni a pod jeho kapotou se skrývá unikátní osmilitrový šestnáctviválec se čtyřmi turbodmychadly. Má výkon přes tisíc koní a společně s chytrou převodovkou DSG a pohonem všech kol dokáže auto vystřelit na stovku za 2,5 vteřiny a na 200 km/h dokonce jen za 7,3 s! A taky jede 400 km/h… Spotřeba? Ronaldo ji nespíš neřeší, ale kombinovaný údaj je 25l/100 km a při plném zatížení je to jako bojový tank, tedy „sto na sto“.

BMW M6
Těžko říct co za tím vězí, jestli nějaké vzpomínky nebo tak něco, ale BMW M6 z roku 2006 je tím nejobyčejnějším a taky nejstarším autem v Ronaldově garáži.

La Ferrari
Pravděpodobně odměna za dakší zlatý míč… Hypersport s hybridním pohonem a s parametry co berou dech! Výkon dvanáctiválcového motoru je 800 koní v 9000 otáčkách a k němu se přidává ještě elektromotor co má 163 koní. Elektromotor pak dodádá autu energii při startech a pružném zrychlení, protože jeho točivý moment 270 je k dispozici okamžitě a od nulových otáček. Tento unikátní automobil s cenou 1,2 milionu Euro je ale nejen hračkou na víkendy, ale zároveň i výtečnou investicí do budoucna, protože jeho cena nadále poroste.

Další Ferrari…
Ferrari 599 GTB Fiorano, Ferrari F430 a Ferrari 599 GTO… To jsou další plnokrevníci z Maranella zaparkované v Ronaldově stáji. Je zajímavé, že třeba modely 599 má hned dva, jen v různé specifikaci. Ale kdy se podíváte na to jak to má Ronaldo s vozy Audi, pochopíte, že kupuje auta spíš náhodně, než aby budoval nějakou ucelenou sbírku…

5x Audi
Sportovní Audi R8 jako stylová hračka, RS6 a RS5 pravděpodobně jako prostředky pro pohodové a přitom rychlé ježdění, propracovaná limuzína A8, a taky víceúčelové SUV Audi Q7, u kterého si ale nejsme jisti, jesttli ho Ronaldo nemá jen jako auto na nákupy pro svého kuchaře, nebo jestli ho nedostal jen jako bonus když byl u Audi nakupovat.

Lamborghini Aventador LP 700-4
Model této značky je téměř povinnou záležitostí v garáži každého (úspěšného) fotbalisty! Aventador navíc vypadá jako vetřelec z vesmíru a jízda s ním je maximální zážitek. Cena? Pouhých 450 000 Euro.
 

Aston Martin DB9
Možná že si v něm Ronaldo připadá jako James Bond. Ale když můžete utratit 190 tisíc Euro a moc to neřešit, tak si ho klidně koupíte jen proto, abyste měli stylové auto když jedete do kina na premiéru nové Bondovky.
 

Rolls-Royce Phantom
Po všech těch sportovních autech je toto velkolepé luxusní kupé příjemná změna. On tedy ani Phantom není k přehlédnutí, navíc pod jeho dlouhou kapotou je motor s objemem bezmála sedm litrů, ale uznejte sami, že tohle je trochu jiná káva než zbytek aut v Ronaldově garáži.

2x Porsche
Pokuď je Audi Q7 autem pro kuchaře, pak v Cayennu Turbo by mohl jezdit Ronaldův kadeřník aby dbal o správný image fotbalisty pokaždé když stáhne střechu u svého druhého Porsche, což je 911 Carrera S.
 

ronaldo7.net, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události