Bentley

Díky nové aplikaci už nebudete muset nikdy tankovat! Máte-li Bentley..

Díky nové aplikaci už nebudete muset nikdy tankovat! Máte-li Bentley..

Jen málokoho baví tankování u čerpacích stanic, zvlášť když tam musí tak často jako majitelé Bentley. Pro movitou klientelu se ale chystá revoluční novinka. U benzínky už je nikdy nikdo neuvidí!

Lenost je jeden ze smrtelných hříchů, ale když jste nechutně bohatí majitelé Bentley a u benzínky se vám klaní jako nejlepšímu zákazníkovi, možná se dá pochopit, že byste na čerpacích stanicích stavěli raději jen pro energetické nápoje, bagety nebo na toaletu. Značce z Crewe na pohodlí zákazníků evidentně hodně záleží, a tak v Kalifornii začíná testovat novou aplikaci, která dosud nemá obdoby. Bentley navázalo spolupráci se start-upovou společností Filld, která nabízí na první pohled neuvěřitelné ulehčení. S Bentley se starostí s tankováním zbavíte jednou provždy!

Jak to funguje? Jedná se o kombinaci moderních technologií a tradiční logistiky. Když Bentley začne docházet benzín, aplikace to oznámí Filldu, který na místo vyšle svého zaměstnance. Ten si auto najde a dotankuje. Majitel se přitom nemusí o nic starat, ani otvírat nádrž, aplikace funguje plně samostatně.


Podle zakladatele Filldu Christophera Aubuchona je cílem spolupráce ušetřit majitelům Bentley drahocenný čas i starosti. Zatím není známo, kolik bude využívání aplikace zámožné majitele stát, ale osvědčí-li se v Kalifornii, není důvod, aby se časem nerozšířila také do Evropy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události