Top Gear

Nová show Clarksona a spol. vám vyrazí dech. Musíte vidět!

Po shlédnutí toho traileru budete výskat nadšením a netrpělivě se těšit. Trojice z TopGearu dostala (téměř) neomezený rozpočet a dokazuje, že automobilovou show zvládají nejlépe na světě. Bez diskuze.

Šéfové v BBC si musí trhat vlasy a vypadat jako náš Honza Červenka - napřed vyhodili Clarksona, pak za ním odešli i Hammond a May, a nová série TopGearu v čele s Chrisem Evansem byla tak velkým propadákem, že Evans oznámil svůj odchod ještě v průběhu vysílání. Více zde.

Zato Amazon Prime, kde tahle trojice našla útočiště, se podle všeho může těšit na nové rekordy ve sledovanosti. A podle všeho to bude i dobrý byznys, i když rozpočet první série Grand Tour (3 řady po 12 dílech) byl 160 milionů liber, tedy zhruba 4,9 miliard korun, přičemž jen na tvorbu úvodních scén údajně padlo 2,5 milionu liber (77 milionů korun). Něco samozřejmě jde i na platy, protože jen JC má podepsanou smlouvu na 1,1 miliardy korun.
Staňte se naším fanouškem na facebooku!

Pokuď vám předchozí odstavec nevyrazil dech, pak vám ho určitě vyrazí tento trailer, nebo auta použitá při natáčení první série. Těšte se na souboj Ferrari LaFerrari, McLarenu P1 a Porsche 918, srovnání Aston Martinu DB11, Rolls-Roycu Dawn a Dodge Challenger SRT Hellcat nebo Alfy Romeo 4C Spider, Mazdy MX-5 a Zenosu E10. A jen v první scéně, kde má jet trojice moderátorů ve třech Fordech Mustang kalifornskou pouští, figuruje dalších 150 aut, dva tisíce automobilových fanoušků v roli komparzu a šest letadel. Prostě Grand Tour, tedy velká jízda. Vysílání začíná 18. listopadu a my se moc těšíme!


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Top Gear

Důležité Události