Clarkson

Jeremy Clarkson prodává svůj Ford GT. Chcete vědět proč?

Jeremy Clarkson prodává svůj Ford GT. Chcete vědět proč?
Zdroj: YOUTUBE

V chystané aukci v americkém Montery se objeví Ford GT, který vlastnil Jeremy Clarskon. měl ho dokonce 2x. Teď se ho definitivně zbavuje, auto má najeto pouhých 96 kilometrů!!!

Ne, to není překlep, se svým autem opravdu ujel jen 96 kilometrů. Ale nebylo to proto, že by s ním jezdit nechtěl... Jeremy si Ford GT pořídil s velkou slávou a moc se na něj těšil. Ještě úplně nové auto vzal na natáčení TopGearu, a tam, poté co ho předvedl v akci, začala celá série problémů. Hned ten první nastal, když chtěl jet Clarkson domů. Jenže selhal imobilizer a Clarkson tak musel domů taxíkem a auto jelo rovnou do servisu. Když mu pak auto přivezli, zaparkoval ho do garáže a pak začalo peklo... „Bez příčiny se spouštěl alarm a sledovací zařízení,“ přiznal sám Jeremy. Uprostřed noci, bez příčiny, nás budí alarm. Stojím v garáži vedle auta a najednou se vyděsím k smrti, protože se sám spustí alarm. Moje žena už to auto nenávidí, a to se s ním ještě ani nesvezla!“

DOPORUČUJEME: Fialové Lamborghini z videoklipu Cosmic Girl je na prodej!

Po pár týdnech, nemilosrdných komentářích svých dvou potměšilých kolegů a neúspěšném pokusu o nápravu Clarkson auto vrátil. Jenže po pár měsících si ho koupil zas, prý aby mu dal druhou šanci. „Pak už byl alarm v pohodě, jen já jsem s ním vlastně vůbec nejezdil a auto jen smutně stálo v garáži,“ objasnil Jeremy důvod prodeje. Auto je tedy v perfektním stavu a nemá jedinou chybu. Předpokládá se, že sportovní Ford GT s osmiválcovým přeplňovaným motorem s výkonem 550 koní se prodá za cenu od 6,1 do 7,8 milionů korun. Určitě to bude dobrá investice, Ford totiž vyrobil jen 189 exemplářů. Minimálně jeden Ford GT pak stojí i v garáži v ČR.


DOPORUČUJEME: 10 nejdražších aut všech dob, stovky milionů létají vzduchem!


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Clarkson

Důležité Události