Prodej aut

Peugeot, Citroën & DS otevírají v Paříži showroom pro 21. století

Peugeot, Citroën & DS otevírají v Paříži showroom pro 21. století

Sedm měsíců práce, tisíc metrů čtverečních, sto zaměstnanců, skvělá adresa v Paříži a investice přes milion Euro. Tohle je nový showroom značek Peugeot, Citroën & DS.

Na tom projektu se nepřetržitě pracovalo sedm měsíců, asle konečně je to hotovo a na severu Paříže se otevírá vlajková loď určená pro zastupování všech tří značek skupiny PSA. Otevření v době autosalonu se bohužel nestihlo.

Nový showroom na adrese Boulevard de la Libération v Saint Denis je umístěn na ideálním místě, kudy denně projde a projede hodně lidí, hned vedle ikonické stavby severní Paříže, mrakodrapu Pleyel. Nový showroom nabídne na ploše 1 000 m2 trvale dvaadvacet modelů všech tří značek skupiny PSA. 500 m2 je určeno pro značku Peugeot a 500 m2 pro značky Citroën & DS. Značka DS má v showroomu k dispozici vlastní prostor.
Každá značka je prezentovaná v rámci speciální trasy, kde se zákazník seznámí s historií a nabídkou značky. A jejich plány jsou velkolepé - 2100 prodaných aut za rok, 45 000 hodin servisních prací a plánovaný obrat 30 milionů eur.

Podobné projekty zatím nemají ve světě moc obdoby, tak uvidíme, jak jim to bude fungovat...

Staňte se naším fanouškem na facebooku!


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Prodej aut

Důležité Události