Hyundai

Do salonu Hyundai přijali toulavého psa. Prodává auta a je z něj hvězda

Zaměstnancem roku jednoho brazilského showroomu automobilky Hyundai je toulavý pes. V autosalonu ho přijali za svého, pes v něm bydlí, vítá zákazníky a chodí i na pracovní porady. Zároveň je z něj hvězda sociálních sítí.

Na jaře se kolem showroomu a autorizovaného servisu značky Hyundai v brazilském městě Serra začal motat toulavý pes, jeden květnový upršený den mu pak změnil život. Chtěl se schovat před deštěm a zaměstnanci jeho smutným očím podlehli. Zvíře pozvali dovnitř a nakonec ho adoptovali. Dali mu jméno Tucson Prime podle názvu showroomu (Prime Hyundai) a jednoho z modelů automobilky (Tucson), postavili mu boudu a pes se stal jejich kolegou.

Tucson Prime teď má vlastní profil na Instagramu, kde ho sleduje přes 140 tisíc followerů. Fotky vyprávějí příběh jeho nového života a zároveň dělají autosalonu dobrou reklamu.

Související obsah

Kariéra nového zaměstnance jde strmě nahoru, když šéf showroomu viděl, jak Tucson působí na zákazníky, povýšil ho na prodejce a pes vyfasoval i vlastní zaměstnaneckou kartičku. Za úkol má hlídání prodejny, vítání zákazníků a účastní se i porad.

Podívejte se na jeho příběh ve fotogalerii:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Hyundai

Důležité Události