Subaru

Nový rekord Subaru na ostrově Man. Ale video z jízdy z roku 2011 je lepší!

Podívejte se na dvě rekordní videa britského jezdce Marka Higginse. Zatímco to první je absolutně precizní závodní jízda, to druhé je opravdový balet!

Možná jste zaznamenali, že britský jezdec Mark Higgins opět zlepšil svůj automobilový rekord na ostrově Man, kde se jezdí legendární motocyklové závody Tourist Trophy. Higgins byl letos dokonce tak rychlý, že svůj rekord vylepšil o minuty, ne o sekundy! Jenže zatímco dřív jezdil s téměř sériovým WRX STI, tak letos to bylo se závodním speciálem Subaru připraveným firmou Prodrive. Tomu odpovídá i rozdíl v čase - okruh Snaefell Mountain měří 60,7 km, a Higgins ho v roce 2014 projel za 19:15,88, v roce 2011 za 19:52... A letos to bylo dramatických 17 minut a 35,14 sekundy, průměrná rychlost byla 207 km/h!
Staňte se naším fanouškem na facebooku!

Chtěli jsme sem dát jen nové rekordní video, samozřejmě, jenže pak jsme se podívali na to starší z roku 2011... A není co řešit! S téměř sériovým autem to byla totiž jízda snů a schválně se mrkněte, jak Higgins dokázal auto zázračně zachránit na limitu. Takhle jezdí šampioni!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Subaru

Důležité Události