Filmy

Filmový hrdina Baby Driver využil sněhovou kalamitu v New Yorku

Filmový hrdina Baby Driver využil sněhovou kalamitu v New Yorku
Zdroj: archiv AutoTN.cz

Viděli jste film Baby Driver? Nájemný řidič má tvář dítětě, ale řídí jak starý zkušený chlap! Herec Ansel Elgort, který si Baby drivera zahrál, nám předvádí, že na něm natáčení filmu zanechalo následky.

Sníh a mrazy v New Yorku souží většinu tamních obyvatel, ale herec Ansel Elgort to má evidentně trochu jinak. I když je nasnadě, že většinu scén ve filmu odřídili kaskadéři, tak i Elgort musel projít speciálním řidičským výcvikem a jak je vidět, nebojí se ho zužitkovat. Na svůj Twitterový účet nahrál krátké video, jak se svojí červenou Imprezou dovádí na prázdném parkovišti...

DOPORUČUJEME: Video, které právě letí! Stará Impreza předvádí neuvěřitelné věci...

Video sice nemá žádný střih, dramatickou hudbu ani výstřely, vlastně se v něm jen točí Impreza WRX na sněhu, ale co už, máme radost z každého nadšeného řidiče. Elgortova Impreza vypadá jako ta z filmu, ale ta byla prodána v aukci na eBay. Neznámý za ni zaplatil 69 100 dolarů, tedy 1,46 milionu korun, což je docela dost. Auto mělo odpojený pohon předních kol, nájezd 270 tisíc kilometrů a nebylo zrovna v excelentním stavu. Jako filmový artefakt je to však nepochybně zajímavý kousek.


DOPORUČUJEME: Patnáctiletí řidiči mají nový automobilový sen! Nemá střechu a má styl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události