Mustang

Tuning: Mustang z roku 1965 se proměnil v 1000koňové monstrum

Tuning: Mustang z roku 1965 se proměnil v 1000koňové monstrum

Klasický Mustang dostal dvě turba, kompresor a pořádnou dávku steroidů. Tohle je muscle car pro 21. století!

Kalifornská firma Timeless Kustoms byla založena v roce 2005 a od té doby předvedla několik citlivých renovací a úprav klasických amerických automobilů. Nyní ale představila monstrum, které všem vyrazilo dech. Mustang z roku 1965 byl kompletně přepracován a teď se ho budete skoro bát.

Aby taky ne... Osmiválec 5,1 l od Ford Performance je doplněným o kompresor Magnuson TVS a dvěma turby turbodmychadel Precision Turbo. Výsledkem je rovných 1000 koní! Výkon putuje na zadní kola skrz šestistupňovou sekvenční převodovku a samosvorný diferenciál. O pořádné zvukové představení se pak stará výfuk MagnaFlow.


Staňte se naším fanouškem na facebooku!


Protože původní rozměr kol by na takovou sílu samozřejmě nestačil, tak Mustang Vicious obouvá devatenáctipalcové ráfky 305/30 vpředu a 355/30 vzadu. A auto pak krotí karbon-keramické 15,5palcové brzdové kotouče s šestipístkovými třmeny vpředu a čtypístkovými vzadu. Samozřejmě že byl i kompletně přepracován podvozek a mý nyní stavitelné odpružení Ridetech, který byl púvodně vyroben pro novodobou Corvette Stingray.

Nový je i design auta - brutálně vytažené blatníky, křídla, splitter, difuzor... A pak zběsilý kompletně rudý interiér s ochrannou klecí, anatomickými sedačkami a závodními přístroji Motec. To už je i na nás trochu moc...


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události