Porsche

Prodloužené Porsche Panamera pro pány s dlouhými prsty

Prodloužené Porsche Panamera pro pány s dlouhými prsty

Pokuď podnikáte v Číně, nebo je vám klasická Panamera zkrátka málo, pak je tady prodloužená verze Executive. A pozor, bude i kombík!!!

Porsche krátce před premiérou na autosalonu v Los Angeles odtajnilo detaily ohledně nové, prodloužené verze limuzíny Panamera. Novinka nese označení Executive a vyznačuje se prodlouženým rozvorem o 150 mm na výsledných 3100 mm. Díky tomu se cestující na zadních sedadlech mohou těšit z královského prostoru a na nedostatek pohodlí si také nemohou stěžovat. Ať jde o sériové vzduchové odpružení podvozku a čtyřzónovou klimatizaci, nebo o příplatkové libůstky jako velká panoramatická střecha, 10,1palcové tablety integrované do předních sedadel, elektricky nastavitelná a vyhřívaná zadní sedadla či sklopné stolečky.

Staňte se našimi fanoušky na facebooku


Prodlouženou verzi Executive bude možné zkombinovat s modely Panamera 4, Panamera 4S, Panamera E-Hybrid i Panamera Turbo. Další významnou novinkou pro Panameru je uvedení zbrusu nového základního motoru. Jedná se o třílitrový vidlicový šestiválec, přeplňovaný jedním turbem. Náhrada za starý 3,6 V6 dává solidních 330 koní a v kombinaci s osmistupňovou dvouspojkovou převodovkou PDK je citelně úspornější, přibližně o jeden litr na sto kilometrů. Nový třílitr lze zkombinovat jak se zadním pohonem, tak s Panamerou 4.

Doporučujeme: Dá elektromobil Tesla stovku za 2,7 vteřiny?

V průběhu roku 2017 nabídku Panameryvůbec poprvé rozšíří také kombík, který k Porsche přiláká nový okruh zákazníků.

 

 

Doporučujeme: Extrémně vzácné Porsche 911 na prodej

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Porsche

Důležité Události