Volvo

Volvo zbaví majitele starostí s tankováním, mytím i servisem

Volvo zbaví majitele starostí s tankováním, mytím i servisem

Švédské Volvo spouští na konci listopadu testovací provoz nové mobilní aplikace, která bude součástí systému Volvo On Call a majitelům výrazně ulehčí život. První fáze pilotního programu se prozatím týká pouze modelů XC90 a sedanu S90 v oblasti San Francisca, kde se testu má zúčastnit přibližně 300 zákazníků.

Uživatelé nové aplikace si budou moci objednávat servisní práce, mytí, čištění a dotankování pouhým poklepáním na displej telefonu. Když si budou přát, k autu dorazí autorizovaný servisní technik, který Volvo odemkne a nastartuje pomocí jednorázového digitálního klíče, takže majitel ke svému autu vůbec nemusí chodit a předávat klíče. Jakmile pověřený pracovník provede objednanou službu, auto opět zaparkuje na stejné místo, případně na jakoukoli jinou adresu a auto digitálně uzamkne.


„Představte si, že ráno auto zaparkujete u kanceláře a když půjdete domů, bude dotankované, umyté a oservisované. To je přesně ten typ prémiových služeb, které hodláme poskytovat našim zákazníkům," říká viceprezident Volva pro zákaznický servis Björn Anwall. Nová prémiová aplikace je reakcí na zákaznický průzkum, v němž 70 procent klientů značky Volvo vyjádřilo přání využívat aplikaci na chytrém telefonu pro dotankovávání a 49 procent si přálo mít možnost nechat auto na požádání odvézt pověřenou osobou z místního dealerství.

Podobný pilotní projekt Volvo spustilo loni před Vánocemi ve Švédsku, když se dohodlo s obchodníky, kteří uživatelům aplikace s pomocí digitálního klíče naložili objednaný nákup přímo do auta.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události