Nissan

Expediční pick-up postavený tak, abyste s ním mohli objet zeměkouli

Expediční pick-up postavený tak, abyste s ním mohli objet zeměkouli

Nový Nissan Titan byl použit jako základ na opravdu výjimečnou přestavbu. Podílelo se na ní hned několik firem a výsledkem je auto, se který byste objeli klidně celou zeměkouli.

Vypadá prostě impozantně. Už sám o sobě je Nissan Titan, větší sourozenec pick-upu Navara, obrovský, kusem auta a s osmiválcovým benzínovým motorem ho nelze nemilovat. Nicméně tohle není jiná hra, tohle je úplně nový sport. Přestavba na expediční auto, která vám vyrazí dech!

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU


Podílelo se na ní hned několik amerických firem. Jedna dodala podvozkové díly, druhá se postarala o zástavbu silnějšího dieselového motoru Cummins, třetí obstarala elektroinstalaci, další pak zase nástavbu... A výsledkem je tohle impozantní dílo, které si ale (bohužel) nemůžete objednat, protože jde jen o předváděcí exponát. 

DOPORUČUJEME: Videotest - Toyota Hillux


Titan Rule Breaker stojí na zvýšeném podvozku, má navijáky vpředu i vzadu, nádrže na plyn a vodu, čtyři bateriová pole, satelitní telefon a navigaci a vůbec všechno na co si jen můžete pomyslet při plánování cesty kolem světa. Kvalita provedení přitom bere dech. A co vy? Kam byste se s ním vypravili?DOPORUČUJEME: Kodiaq se nedostal mezi evropské finalisty Auta roku
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události