Nordschleife

Video - Panebože to je kotel!!! Golf GTI zajel rekord na Nordschleife

Varování: Po shlédnutí tohoto videa budete mít chuť roztrhat řidičák a začít jezdit jenom tramvají. Golf GTI Clubsport S zajel na Ringu nový rekord, ale lví podíl na tom má řidič.

Nic se nemění, nejrychlejším autem s pohonem předních kol na Nordschleife je dál Volkswagen Golf GTI Clubsport S. Jenže teď se zadařilo, takový ten den kdy vyjde úplně všechno, a najednou je z toho ještě o dvě vteřiny lepší čas! 7.49.21 je dvě sekundy lepší čas než měl dříve, a taky je to cifra, které mnohým vyrazí dech. Když se ale podíváte na video, zjistíte, že velkou zásluhu na tom má řidič, který dokázal schopnosti auta vytěžit až neuvěřitelně. Několik drsných situací, pár průletů kdy zatajíte dech, ale taky neuvěřitelná koncentrace a perfektní stopa!

DOPORUČUJEME: Renault Clio RS na okruhu v Mostě

Je to tak, předokolky jsou na Nordschleife, nejtěžším okruhu světa, rychlejší než by jsme si kdy dokázali připustit. A jen pro srovnání... Třeba taková Panamera Turbo S to má za 7:38, Lamborghini Murcielago LP640 jelo 7:40, Mégane RS Trophy drží 7.54 a BMW M2 „jen“ 7:58.


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nordschleife

Důležité Události