Vladimir Putin

Pancéřovaný Mercedes po Putinovi je na prodej. Ale ta cena!

Pancéřovaný Mercedes po Putinovi je na prodej. Ale ta cena!

V Německu se objevil na prodej opancéřovaný Mercedes, který měl údajně vozit ruského prezidenta. Jde o prodlouženou verzi oblíbené W140 s velmi luxusní výbavou...

Ruský prezident Vladimír Putin se nikdy netajil s tím, že dává přednost vozům německé provinience, a tak v garážích Kremlu parkuje celá flotila opancéřovaných mercedesů, BMW i audi. A nyní se objevil na německém serveru inzerát, kde je na prodej Mercedes S600 Pullman, který prý měl ruského prezidenta vozit.

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

Nu, výbava by tomu odpovídala... Pancéřování B6/B7 odolá střelbě z běžných automatických zbraní i střepinám z ručního granátu, auto má taky runflatové pneumatiky, samotěsníci palivovou nádrž a samostatnou klimatizaci. Komfortní prvky jsou pak velmi rozsáhlé a ledacos napoví fotografie. O pohon auta se pak stará šestilitrový motor s výkonem 394 koní.

DOPORUČUJEME: Lamborghini bude vyrábět SUV


Auto má najeto pouhých 25 tisíc kilometrů, přestože bylo registrováno v roce 1995. Jde tedy podle všeho o první putinův mercedes. Prodejce měl auto získalt při rozprodávání nevyužívaného majetku ruské prezidentské kanceláře a doloží jeho původ. Nicméně cenu zveřejnil rovnou - auto si cení na 31 milionů korun!

DOPORUČUJEME: V lese zapomenutý starý Aston Martin DB4


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události