Škoda

Octavia RS zdražila o 37 tisíc a Scout o 58 tisíc. Mají lepší výbavu

Octavia RS zdražila o 37 tisíc a Scout o 58 tisíc. Mají lepší výbavu

Čekáte až si budete moci objednat novou faceliftovanou Octavii? Od dnešního dne mají dealeři ceníky a berou objednávky!

Dnes proběhlo živé představení nové Škody Octavia po faceliftu a zároveň byly zveřejněny ceníky pro stále oblíbenější modely RS a Scout. Obě dvě varianty zdražily o desítky tisíc, ale mají bohatší výbavu a zákazníci na tom vlastně vydělají. Tedy tak to alespoň říká škodovka.

DOPORUČUJEME: Nová Octavia RS a Scout živě


Sportovní verze RS má nyní v základu LED přední i zadní světla,  infotainment Bolero s osmipalcovým dotykovým displejem, bezklíčkový přístup a startování, ale i parkovací senzory vpředu i vzadu a multifunkční sportovní volant. Samozřejmostí je i zvýšený výkon motoru na 230 koní, byť jsme čekali ještě vyšší... I dobrodružně laděný Scout má LED lampy a další výše zmíněné prvky, ale přidává i vyhřívaný volant, ambientní osvětlení interiéru, sedadla čalouněná funkční látkou Thermo Flux a v systému systému Driving mode select přibyl režim Off-road.

DOPORUČUJEME: První dojmy se svezení s novým Kodiakem

Právě Scout a RS začínají mít mezi zákazníky zvuk. Nejde totiž jen o odlišení se od základní nabídky, ale právě bohatší výbava již v základu dělá z obou verzí zajímavý kup. A co? Líbí se vám?


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události