Monster truck

Motor z "tiráku" a kola z kombajnu: Tahle bestie rozdrtila už tisíce aut!

Tohle monstrum sežere klidně i 50 litrů na 100 kilometrů a s chutí může uhánět stovkou. Při vyšší rychlosti už auto neudrží balanc a mohlo by se převrhnout. Takový kousek by si kaskadér Emil za rámeček rozhodně nedal. Všechno si totiž opravuje sám a sám také staví automobilové Frankensteiny.

Emil Chaloupka je kaskadér a se svými vlastnoručně vyrobenými plechovými miláčky předvádí kousky až se tají dech. Jeho bestie váží stejně jako náklaďák. Podobných kousků byste v Česku nenašli ani deset a rovnou zapomeňte na to, že si ho můžete odvést z nějakého autosalonu.

Na výrobu jediného monstra spotřebujete hned tři auta. Motor je z tiráku, karoserie z amerického Forda nebo z polské Varšavy a kola z ruského kombajnu. Ta za jediné vystoupení rozdrtí hned tři nebohé vraky.

"To je velká sranda. Na ty musí být veliká zouvačka jako na kombajn, ten ráfek je svařený ze dvou.. Ale když není zouvačka, tak to je tak pro 3 lidi, 4 hodiny, 3 krumpáče kladivo a jde se na to, jedna pneumatika má 250 kilo“, prozradil kaskadér.

Související obsah

Emil i jeho parťáci předvádí šílené kousky, při kterých nasazují vlastní kůži proto, abychom se bavili. Oni se svou prací ale baví taky. Který chlap by nechtěl jezdit po světě a blbnout v autě. Na jejich šílené kousky se podívejte v reportáži.
 

vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události